Igrač Licenca Kat. Klub Steel. Župan.
Cebin Stjepan CRO010024 B BULL BUZIN GZ
Čabraja Marinko CRO010026 A BOUNTY GZ
Furić Mario CRO010043 B BULL BUZIN GZ
Hajnić Hrvoje CRO010051 A HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Šimić Jozo CRO010062 B JANJE NO NAME GZ
Štimac Stjepan CRO010275 B PANDA RAVNICE GZ
Karić Ervin CRO010284 B PANDA PANDA GZ
Krusha Ivano CRO010296 A CHILL ZGŽ
Abramović Boško CRO010304 B BULL BUZIN GZ
Bilal Kristijan CRO010308 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Novak Mihael CRO010313 B SPARTA GYM GZ
Ledinski Hrvoje CRO010484 B BARCELONA ZGŽ
Babić Ivica CRO010342 C STRŠLJENI GZ
Jamuljak Daniel CRO010343 B BULL BUZIN GZ
Lugarec Vedran CRO010353 B A1 KLIK GZ
Merlin Branko CRO010356 A CB 9 CB 9 GZ
Nakić Paško Domagoj CRO010357 A A1 A1 GZ
Bulat Marijo CRO010360 B A1 KUSTOŠIJA A1 GZ
Žitnik Željko CRO010365 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Stanišak Manolito CRO010368 A A1 KUSTOŠIJA GZ
Ivanuš Davor CRO010381 A PANDA RAVNICE PANDA GZ
Mijošević Tomislav CRO010387 C QUATTRO GZ
Ferenec Stjepan CRO010389 A JANJE NO NAME GZ
Salač Domagoj CRO010409 A PANDA PANDA GZ
Rodić Ivan CRO010415 A DC SUNSET GZ
Pokos Kristina CRO010457 D AS GZ
Balen Christian CRO010462 A CB 9 CB 9 GZ
Šćulec Mladen CRO010475 A CB 9 CB 9 GZ
Ilić Goran CRO010494 C DARTS ANGELS GZ
Grubešić Stipan CRO010495 A BOUNTY GZ
Lučić Ivica CRO010516 B PANDA PANDA GZ
Karlović Goran CRO010570 A CB 9 CB 9 GZ
Šerić Ivana CRO213270 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Ljubić Pero CRO329929 A POSEJDON 2 SDŽ
Ristić Časlav CRO522595 B VRSAR IŽP
Puček Marijana CRO100052 D DARTS ANGELS DEVILS GZ
Anić Matić Anja CRO213174 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Miškulin Predrag CRO515517 A TEAM 666 PGŽ
Miles Steven John CRO515561 A TEAM 666 PGŽ
Marinić Dario CRO100041 C KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Penić Josip CRO017395 A SESVETE SESVETE GZ
Navratil Danijel CRO515514 B JACK PGŽ
Orlić Sandra CRO515508 D PHOENIX PGŽ
Tukerić Matea CRO515507 D PHOENIX PGŽ
Kušević Duško CRO112647 A BRUNO AJNC ZGŽ
Ilinić Ivica CRO490172 B PK STUBICA KZŽ
Maluz Daniel SLO000158 A BACCARA BACCA ZGŽ
Šoštarek Josip CRO100001 B KOCKA TERAPIJA KOCKA TOP TEAM GZ
Maras Dario CRO100002 A SESVETE SESVETE GZ
Sičaja Mile CRO100008 A AGRAM DARTS TEAM SANAMMA BEACH GZ
Franceković Stanislav SLO000160 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Lončarić Filip CRO100018 C DINAMO GZ
Šalamon Boško CRO100027 B KOCKA TERAPIJA GZ
Platušić Danijel CRO100028 A ŠPICA GZ
Janeš Dejan CRO112666 A SKITNICE ZGŽ
Grabovac Dragan CRO100032 B AS GZ
Romić Ante CRO100035 A SESVETE SESVETE GZ
Okun Alen CRO100036 C AS GZ
Vujasinović Siniša CRO100037 B AS GZ
Majstorović Vladimir CRO100038 B AS GZ
Šukara Bruno CRO100039 B KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Huđek Vladimir CRO100040 B KNEŽIJA UNITED GZ
Rajković Antonio CRO100047 C ANONYMOUS GZ
Ćosić Toni CRO100051 B AS GZ
Bertović Tomislav CRO100055 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Fučak Mateo CRO515568 A NEW SCHOOL PGŽ
Mocnaj Goran CRO515571 A GIM KRIMEJA PGŽ
Đermati Florijan CRO515582 B GROBNIK 1 PGŽ
Milić Josip CRO515585 B ALFA TEAM PGŽ
Aleksić Andy CRO515586 B NEPTUN PGŽ
Ćosić Krešimir CRO515591 B SATURN PGŽ
Barišić Robert CRO515595 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Rajković Nenad CRO442868 B BACARDI SMŽ
Mioč Ante CRO442869 B KOFEIN SMŽ
Križanić Dejan CRO442873 B PEGAZ SMŽ
Kučiš Dominik CRO429999 C OKTAN 3
Rešetar Ivan CRO422735 A IPK-IVANEC TRANS
Pejanović Zdenko CRO329903 B QUATTRO JUNIORI GZ
Škegro Saniel CRO422736 B LUNA VŽ
Primorac Pero CRO202368 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Vidoš Drago CRO470260 B MOJ KUTAK KAŽ
Sabljak Mario CRO470267 B MOJ KUTAK KAŽ
Fak Aleksandar CRO470268 B MOJ KUTAK KAŽ
Trpčić Ivan CRO470271 C APOLON KAŽ
Jakovčić Zdenko CRO470273 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Kušan Denis CRO470274 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Sudac Matija CRO470275 C APOLON KAŽ
Mejaški Karlo CRO470276 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Car Marko CRO470278 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Islami Bekim CRO470279 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Buršić Dino CRO522608 C CB AMBASADA IŽP
Šoić Stjepan CRO112672 C IZLETIŠTE MILEČKI ZGŽ
Furlanić Igor CRO522610 C LUPOGLAV IŽP
Glavić Sebastijan CRO522611 C VRH 396 IŽP
Fabijančić Vanja CRO522613 C VRH 396 IŽP
Lončarević David CRO522615 B THUNDER IŽP
Paladin Mateo CRO522616 C CB AMBASADA IŽP
Matković Dorian CRO522617 C CB AMBASADA IŽP
Milatić Mirta CRO213305 D UVIK KONTRA* SDŽ
Maras Valmi CRO522622 B VRSAR IŽP
Radić Senad CRO522623 B VRSAR IŽP
Tolić Pavo CRO213322 A SOLIN RELAX SDŽ
Cvitak Dinko CRO470286 C APOLON KAŽ
Bačani Mladen CRO490181 B PK STUBICA KZŽ
Krašić Mario CRO470299 B KOD MOSTA KAŽ
Kolibaš Karlo CRO470297 B KOD MOSTA KAŽ
Božić David CRO422749 A OKTAN 3
Gašparić Stjepan CRO422744 A ČRLENI LAJBEK
Roginek Dražen CRO422743 A ČRLENI LAJBEK
Sitar Kristijan CRO422742 A ČRLENI LAJBEK
Karamatić Petar CRO442879 C PEGAZ SMŽ
Mravunac Denis CRO470289 C MALI ODMOR KAŽ
Herceg Zvonimir CRO442877 B BULLS SMŽ
Kontak Luka CRO490183 B MALA ŠKOLA KZŽ
Žugo Ivana CRO210431 D UVIK KONTRA* SDŽ
Burić Marko CRO213141 A SOLIN RELAX SDŽ
Ferenc Oliver CRO213387 A DIOKLECIJAN SDŽ
Strišković Renato CRO515602 C GLAMOUR PGŽ
Čavlović Josip CRO470288 C WARP OMEGA II KAŽ
Habulan Mario CRO422740 A PAUK
Pršurić Toni CRO522630 B XXX TURRIS TAR IŽP
Grubešić Josip CRO470290 C SPORTCAFFE KA KAŽ
Buneta Fran CRO515616 B GIM ORIGINAL PGŽ
Šorić Pavlin Petra CRO515617 D RAPIDO PGŽ
Hrnjak Rafael CRO100077 B GOSPOĐE GZ
Pečevski Mirjana CRO100084 D JABUKA DIAMANTE GZ
Đidara Robert CRO100086 A HAMLET BBF 2 GZ
Čudina Mia CRO213414 D SOLIN RELAX* SDŽ
Batinić Karla CRO213418 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Šturman Igor CRO490189 B ŽILE KZŽ
Zeba Igor CRO100088 C SRETNA DJECA GZ
Lipović Jasmin CRO100089 A SESVETE SESVETE GZ
Glasnović Robert CRO100094 A PANDA POWER TEAM GZ
Grubišić Kristijan CRO100095 B 8 BALL SESVETE GZ
Marić Božan CRO100096 A BOUNTY GZ
Tokić Alen CRO100097 B 8 BALL SESVETE GZ
Francić Franjo CRO100100 B BULLDOG GZ
Grizelj Antonio CRO100101 B JANJE FENIKS GZ
Dokić Mladen CRO100103 A QUATTRO JUNIORI GZ
Ivanjko Ivan CRO100105 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Lončarić Damir CRO100107 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Mirković Marko CRO100109 B DARTS ANGELS GZ
Prpić Boris CRO100111 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Krešić Krešo CRO100112 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Lovrić Marko CRO100114 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Zorić Božo CRO100122 C JABUKA DIAMANTE GZ
Lončarić Karlo CRO100124 B A1 A1 GZ
Gerić Andro CRO100125 B KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Jagaš Toni CRO100126 B KUTAK KAŽ
Kulej Toni CRO100127 B KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Mandić Danijel CRO100128 C SD 2 ZGŽ
Penić Marko CRO470293 C WARP OMEGA KAŽ
Sukobljević Luka CRO470294 C WARP OMEGA KAŽ
Gazilj Kristijan CRO470295 B WARP OMEGA KAŽ
Franjić Robert CRO470296 C WARP OMEGA KAŽ
Mikan Davor CRO470301 C APOLON KAŽ
Butorajac Stjepan CRO470302 C APOLON KAŽ
Štedul Antonio CRO470303 C CASA KAŽ
Frketić Robi CRO470304 C APOLON KAŽ
Džaja Stjepan CRO470305 C CASA KAŽ
Čohan Predrag CRO470306 C CASA KAŽ
Guštin Daniel CRO470307 C JOKER KAŽ
Martinović Osvald CRO470310 B MOJ KUTAK KAŽ
Silajdžić Denis CRO515622 B TEAM 777 PGŽ
Braovac Stjepan CRO515623 C TEAM 777 PGŽ
Rubčić Leo CRO515624 C TEAM 777 PGŽ
Margeta Josip CRO515625 C TEAM 777 PGŽ
Kudić Mujo CRO515627 C TEAM 777 PGŽ
Ujdenica Miroslav CRO515628 B TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Šarić Ana CRO515629 D 333 DAME PGŽ
Silajdžić Doris CRO515630 D 333 DAME PGŽ
Krištafor Tajana CRO515632 D 333 DAME PGŽ
Budišin Mila CRO515633 D 333 DAME PGŽ
Polonijo Željka CRO515634 D 333 DAME PGŽ
Tonchia David CRO515636 B DM 2 PGŽ
Pavlović Smiljan CRO515639 C GLAMOUR PGŽ
Juričić David CRO522631 B RUDAR IŽP
Huljić Damir CRO352903 B COME BACK BPŽ
Jozić Danijel CRO352904 B COME BACK BPŽ
Vidović Tomislav CRO352905 B COME BACK BPŽ
Knežević Nikola CRO352906 B DOLLAR BPŽ
Primorac Igor CRO352907 B COOL BPŽ
Lakušić Bruno CRO352908 B COOL BPŽ
Lužanac Ivan CRO352909 B COOL BPŽ
Marković Silvije CRO352910 B COOL BPŽ
Liović Marko CRO352911 C BUXA BPŽ
Vidaković Marko CRO352912 C BUXA BPŽ
Klarić Tomislav CRO352913 C BUXA BPŽ
Vidaković Tomislav CRO352914 C BUXA BPŽ
Piškulić Filip CRO352915 C BUXA BPŽ
Bašić Ines CRO352919 D KRALJICE BPŽ
Stjepanović Babić Magdalena CRO352920 D KRALJICE BPŽ
Zubak Nikolina CRO352928 D KRALJICE BPŽ
Jašek Izabela CRO352931 D KRALJICE BPŽ
Brkić Hrvoje CRO352940 C CIBONA BPŽ
Hrvojević Stjepan CRO352941 C OUTSIDERS BPŽ
Hrvojević Hrvoje CRO352944 C OUTSIDERS BPŽ
Kujundžić Krešimir CRO352945 C OUTSIDERS BPŽ
Čerenko Filip CRO352946 C OUTSIDERS BPŽ
Kemfelja Igor CRO352951 B P-26 BPŽ
Božić Josip CRO352952 B STATIVA BPŽ
Kraljević Darko CRO352953 C THE GODFATHER BPŽ
Vuleta Ivan CRO352957 C THE GODFATHER BPŽ
Mikić Veljko CRO515642 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Flego Mladen CRO522632 C CB AMBASADA IŽP
Šimetić Antonio CRO522636 C LUPOGLAV IŽP
Krbavac Kristijan CRO522637 C LUPOGLAV IŽP
Pernić Leo CRO522638 C LUPOGLAV IŽP
Franković Antonio CRO522641 C RUDAR II IŽP
Miletić Antonio CRO522643 C RUDAR II IŽP
Poldrugovac Andrea CRO522645 B RUDAR IŽP
Ligović Vinko CRO522646 B VRSAR IŽP
Krulc Aleš CRO112674 A BRUNO AJNC ZGŽ
Kušić Mihael CRO112675 C BACCARA BACCA ZGŽ
Matić Petar CRO112693 B CHILL VG ZGŽ
Cota Igor CRO112694 B CHILL VG ZGŽ
Horvatić Antonio CRO112697 C BACCARA HICCE ZGŽ
Križanović Darko CRO352958 B CLUB DERBY BPŽ
Lukić Dražen CRO352960 B GRANIČAR BPŽ
Vladić Igor CRO352961 B STATIVA BPŽ
Starčević Damir CRO100131 C DEVETKA GZ
Lasan Filip CRO100133 C KNEŽIJA UNITED GZ
Klarić Karlo CRO100135 C JABUKA DIAMANTE GZ
Babić Ivana CRO100136 D DREAM TEAM BUZIN GZ
Milas Marko CRO100139 A ŠPICA GZ
Barić Ivana CRO213429 D SOLIN RELAX* SDŽ
Duvnjak Tea CRO213432 D SEA WOLF* SDŽ
Nikolac Julija CRO213439 D KOPAČKA* SDŽ
Vrvilo Maja CRO213440 D KOPAČKA* SDŽ
Ralica Karla CRO213441 D KOPAČKA* SDŽ
Ralica Mia CRO213442 D KOPAČKA* SDŽ
Pavlović Katarina CRO213443 D KOPAČKA* SDŽ
Cikatić Ivan CRO213475 A SOLIN RELAX SDŽ
Elez Mate CRO213484 A ST-DARTS SDŽ
Janjić Marko CRO213497 C POSEJDON 2 SDŽ
Kunjas Krunoslav CRO112704 B BARCELONA ZGŽ
Sokač Alen CRO100142 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Novosel Stive CRO100143 C A1 TAPETARIJA HGM A1 GZ
Horvatović Petar CRO352964 B GRANIČAR BPŽ
Minković Darko CRO100144 A IPA-VIP GZ
Radelja Ivan CRO100147 C JANJE VIZITA GZ
Razum Mladen CRO100148 C JANJE VIZITA GZ
Dumančić Mladen CRO100149 C JANJE VIZITA GZ
Kurtanjek Matija CRO100150 C JANJE VIZITA GZ
Likarević Filip CRO100151 C JANJE VIZITA GZ
Mustač Ivica CRO100152 C JANJE VIZITA GZ
Morić Dubravko CRO100153 C PANDA PANDA GZ
Juračić Sabina CRO522651 D LUPOGLAV IŽP
Jugović Ivan CRO515646 B ALFA TEAM PGŽ
Kolar Ivan CRO422752 B BARFLY-GIT
Hajsok Neven CRO422753 B PINTA
Štefanec Tamara CRO422754 D PINTA
Križanić Denis CRO422756 B PINTA
Grđan Zoran CRO422757 B PINTA
Papec Robert CRO422758 B PINTA
Hosni Zdravko CRO422759 B PINTA
Fibinger Filip CRO515647 C GIM BITANGE PGŽ
Brozić Damir CRO470312 C JOKER KAŽ
Jandri Matija CRO470316 B KOD MOSTA KAŽ
Radanović Marko CRO352967 C DART VADERS BPŽ
Lovrić Kristijan CRO352969 C DART VADERS BPŽ
Perišić Ana CRO213548 D SOLIN RELAX* SDŽ
Kranjčec Goran CRO100162 A IPA-VIP GZ
Benc Josip CRO100166 B SPARTA GYM GZ
Kuninec Hrvoje CRO100167 B 8 BALL SESVETE GZ
Janjanin Borna CRO100174 C SRETNA DJECA GZ
Glasnović Ivan CRO100175 C SRETNA DJECA GZ
Smolar Filip CRO100176 C HAMLET MAJKE BBF 2 GZ
Bužančić Domagoj CRO100178 C ZAGREB GZ
Bužančić Jasna CRO100180 D ZAGREB GZ
Josipović Dalibor CRO100181 C BBF 2 IŽP
Ištvanić Kristijan CRO100183 C GOSPOĐE GZ
Glojnarić Tomislav CRO100184 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Bek Davor CRO100187 C PIVNICA KETI GZ
Babić Vlado CRO100188 C PIVNICA KETI GZ
Močiljanin Ivica CRO100191 C PIVNICA KETI GZ
Belko Tomislav CRO100192 C PIVNICA KETI GZ
Kukas Kruno CRO100193 C PIVNICA KETI GZ
Ladika Saša CRO100196 C PIVNICA KETI GZ
Martinović Lovro CRO100199 C KOCKA MYSTIC GZ
Kukolja Mario CRO100200 C KOCKA MYSTIC GZ
Špalj Antun CRO100204 B KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Dobrić Božo CRO100205 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Kopić Šaban CRO100206 C KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Ivušić Franjo CRO100207 C KNEŽIJA UNITED GZ
Podgornjak Milan CRO100209 C KNEŽIJA UNITED GZ
Horvat Martin CRO100210 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Cvjetičanin Matija CRO100211 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Ivanković Ksenija CRO100212 D BULLDOG CBM GZ
Ozimec Tomislav CRO100214 C BAR BAR DONPROGRAM GZ
Đukić Zoran CRO100215 C BAR BAR DONPROGRAM GZ
Cvitanović Ante CRO100216 C BAR BAR DONPROGRAM GZ
Šušmak Hrvoje CRO100217 C BAR BAR DONPROGRAM SANAMMA BEACH GZ
Magdalenić Alen CRO100218 C BAR BAR DONPROGRAM SANAMMA BEACH GZ
Ajduković Marko CRO100220 C BAR BAR XXL DONPROGRAM GZ
Kuterovac Mario CRO100221 C BAR BAR XXL DONPROGRAM GZ
Majstorović Goran CRO100222 B AS GZ
Zonjić Jadran CRO100223 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Štefanović Dragutin CRO100224 C DEVETKA GZ
Meštrović Tihomir CRO100226 C CHILL BEBE ZGŽ
Pervan Boris CRO100227 B DARTS ANGELS DEVILS GZ
Zupanić Dino CRO100228 C HAMLET MAJKE GZ
Benčić Federico Matteo CRO100229 C HAMLET MAJKE GZ
Šimić Ivan CRO100230 C HAMLET MAJKE GZ
Grabičanin Kenneth CRO100231 C HAMLET MAJKE GZ
Primužić Vedran CRO100232 C HAMLET MAJKE GZ
Pasanec Igor CRO490192 B PK STUBICA KZŽ
Humski Davor CRO490193 B BULL KZŽ
Toth Ivan CRO490194 B BULL KZŽ
Humski Alen CRO490195 B BULL KZŽ
Šurina Željko CRO490196 B BULL KZŽ
Koštrun Jakob CRO490197 B BULL KZŽ
Sporiš Marijan CRO490198 B BULL KZŽ
Ivić Danijel CRO490199 B BULL KZŽ
Ricijaš Bruno CRO490200 B BULL KZŽ
Petriško Jasmin CRO490202 B O-DA KZŽ
Pušec Valentino CRO490204 B O-DA KZŽ
Glavač Robert CRO490205 C O-DA KZŽ
Lesko Stipe CRO213554 A GLADIATOR SDŽ
Sarač Ivan CRO213555 C SOLIN RELAX SDŽ
Svalina Ante CRO213556 C SOLIN RELAX SDŽ
Pervan Marijana CRO100234 D ANONYMOUS GZ
Emer Antonia CRO213559 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Pavić Marija CRO213560 D SOLIN RELAX* SDŽ
Ivče Edo CRO213564 C GLADIATOR SDŽ
Gašparić Fran CRO422760 J ČRLENI LAJBEK
Kaniški Vanja CRO422764 B TIP TOP 2
Ribić Miroslav CRO422766 B GAJ
Horvat Nikola CRO422768 B GAJ
Kamenar Darko CRO422772 B GAJ
Hanjš Rajko CRO422773 B GAJ
Vešliga Dino CRO490207 B O-DA KZŽ
Sunek Igor CRO100238 C JABUKA DIAMANTE GZ
Dedić Alena CRO213567 D SOLIN RELAX* SDŽ
Radovac Pejo CRO522652 B RUDAR IŽP
Freiberger Rene CRO442880 B ŠPORT SMŽ
Hrvatin Kevin CRO515651 J nema ekipu - PGŽ PGŽ
Barišić Marija CRO213570 D MEXICO* SDŽ
Jarnević Ivana CRO470317 D Apolon Ladies* KAŽ
Strah Monika CRO470318 D Apolon Ladies* KAŽ
Thomas Andreja CRO470319 D Apolon Ladies* KAŽ
Ribarić Leona CRO470320 D ĐURĐE* KAŽ
Gatarić Klaudija CRO470321 D ĐURĐE* KAŽ
Mejaški Kristijan CRO470322 C APOLON KAŽ
Jagaš Nataša CRO470323 D ĐURĐE* KAŽ
Pestak Ivana CRO470324 D ĐURĐE* KAŽ
Pilimini Manuela CRO470325 D ĐURĐE* KAŽ
Mihalić Josipa CRO470326 D ĐURĐE* KAŽ
Mlačak Stjepan CRO470327 B KOD MOSTA KAŽ
Humski Martina CRO470328 D Apolon Ladies* KAŽ
Petrić Luka CRO470329 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Svalina Sandra CRO213573 D SOLIN RELAX* SDŽ
Ćorić Antun CRO442881 B BULLS SMŽ
Čačić Damir CRO442882 C BULLS SMŽ
Dugonjić Adis CRO442883 B ŠPORT SMŽ
Međed Mirko CRO442884 B PICCADILLY SMŽ
Rupčić Tomislav CRO442885 B PICCADILLY SMŽ
Šolaja Tomislav CRO442886 B ŠPORT 2 SMŽ
Rendulić Ivana CRO442888 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Brkanac Jelena CRO442891 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Rogina Ivona CRO442892 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Herak Madlena CRO442893 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Šarić Barbara CRO442894 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Vego Šolaja Ana CRO442896 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Pavlović Slađana CRO442897 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Jajčinović Mateja CRO442898 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Lucić Marko CRO100240 B AS GZ
Lubina Anto CRO112708 A SKITNICE ZGŽ
Tolić Hrvoje CRO100241 C SRETNA DJECA GZ
Čehulić Tomo CRO112710 A BACCARA BACCA ZGŽ
Karadžić Edi CRO112711 B STUČENCI ZGŽ
Vukušić Zoran CRO112712 A CHILL ZGŽ
Jandras Luka CRO112714 B SD ZGŽ
Karnas Dražen CRO112717 B CHILL VG ZGŽ
Keserović Nikola CRO112718 B CHILL VG ZGŽ
Valentaković Vladimir CRO112721 C BACCARA HICCE ZGŽ
Šiprag Danijel CRO112722 C BACCARA BACCA ZGŽ
Tuković Dubravko CRO112723 C BACCARA HICCE ZGŽ
Ceković Mislav CRO112729 C EPIC BROZO ZGŽ
Omrčen Ivan CRO112730 C EPIC BROZO ZGŽ
Brozović Ivan CRO112732 C EPIC BROZO ZGŽ
Bermanac Mario CRO112733 C EPIC BROZO ZGŽ
Đuretić Ivan CRO112734 C EPIC BROZO ZGŽ
Roginić Josip CRO112735 C EPIC BROZO ZGŽ
Pejak Alan CRO112736 C EPIC BROZO ZGŽ
Gašparac Ivan CRO112737 B CHILL OUT ZGŽ
Gusić Dorian CRO112738 B CHILL OUT ZGŽ
Zlatar Domagoj CRO112739 B CHILL OUT ZGŽ
Lučan Robert CRO112741 B CHILL OUT ZGŽ
Studen Davor CRO112743 B CHILL VG ZGŽ
Halilović Adnan CRO522657 C RUDAR II IŽP
Vitman Željko CRO522659 C MARTEL IŽP
Marinčić Roberto CRO522661 C VRH 396 IŽP
Poropat Mario CRO522662 B VRSAR IŽP
Tribuljak Mirko CRO522663 B VRSAR IŽP
Jurada Danijel CRO522664 C VRH 396 IŽP
Ćus Manuel CRO522665 B VRSAR IŽP
Banović Boris CRO442899 B ŠPORT 2 SMŽ
Zajšek Mario CRO100242 B BULLDOG GZ
Jurčević Anamaria CRO470330 D Apolon Ladies* KAŽ
Pavlačić Ivana CRO470332 D Apolon Ladies* KAŽ
Pavlačić Tea CRO470333 D Apolon Ladies* KAŽ
Čohan Klara CRO470334 D Apolon Ladies* KAŽ
Čohan Krunoslav CRO470338 C CASA KAŽ
Trpčić Stjepan CRO470339 C CASA KAŽ
Ljubanović Luka CRO470340 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Grčić Dario CRO470341 C DOMINO KAŽ
Marković Ivan CRO352971 C DOMINO KAŽ
Štukić Anamarija CRO470343 D DOMINO KAŽ
Šiljac Denis CRO470344 C DOMINO KAŽ
Marković Matija CRO470345 C DOMINO KAŽ
Šiljac Davor CRO470347 C DOMINO KAŽ
Šiljac Antonio CRO470349 C DOMINO KAŽ
Lugar Luka CRO470350 C DONJE POKUPJE KAŽ
Matovina Luka CRO470351 C DONJE POKUPJE KAŽ
Vrbanić Damir CRO470352 C DONJE POKUPJE KAŽ
Rendulić Ivan CRO470354 C DONJE POKUPJE KAŽ
Bubanj Petar CRO470355 C DONJE POKUPJE KAŽ
Vinski Vladimir CRO470357 C DONJE POKUPJE KAŽ
Kos Darko CRO470359 C DONJE POKUPJE KAŽ
Laić Davor CRO470360 C DONJE POKUPJE KAŽ
Gerić Marin CRO470361 B DRAJSAN KAŽ
Majhan Mario CRO470362 C JOKER KAŽ
Stepić Mateo CRO470363 B KOD MOSTA KAŽ
Bosanac Predrag CRO470364 C KUTAK KAŽ
Mamula Danijel CRO470366 C KUTAK KAŽ
Klarić Tomislav CRO470369 C MALI ODMOR KAŽ
Grbin Jurica CRO470371 C MALI ODMOR KAŽ
Turkalj Zoran CRO470372 B MOJ KUTAK KAŽ
Milječki Jurica CRO112753 C IZLETIŠTE MILEČKI ZGŽ
Bakota Ana CRO213575 D KOPAČKA* SDŽ
Budimir Tea CRO213577 D UVIK KONTRA* SDŽ
Mustapić Dajana CRO213578 D SEA WOLF* SDŽ
Pejković Anđela CRO213579 D SEA WOLF* SDŽ
Pavić Ružica CRO213580 D SEA WOLF* SDŽ
Pavela Kristijan CRO213617 C SOLIN RELAX SDŽ
Jelača Mario CRO213633 C GLADIATOR SDŽ
Jukica Klara CRO515653 D ALFA MACE PGŽ
Boban Irina CRO213670 D MEXICO* SDŽ
Ivanda Jelena CRO213672 D MEXICO* SDŽ
Baran Ivana CRO213673 D MEXICO* SDŽ
Fabris Tin CRO213679 C HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Jugović Dragan CRO515655 B ALFA B PGŽ
Spasić Dino CRO515659 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Krmpotić Marin CRO515661 C TEAM 777 PGŽ
Peraić Branimir CRO515662 C GIM BITANGE PGŽ
Markanović Franjo CRO515663 C GIM BITANGE PGŽ
Lukić Zoran CRO515664 B ALFA TEAM PGŽ
Zahirović Dominik CRO515666 C DM RIBARI PGŽ
Kodrić Lucija CRO515668 D PHOENIX PGŽ
Memčić Senad CRO515671 B MAXBET PGŽ
Palian Ivan CRO515672 B MAXBET PGŽ
Žinić Ivica CRO112754 C BACCARA HICCE ZGŽ
Martinčević Filip CRO422774 B GAJ
Božić Renato CRO422775 A PAUK
Žuti Karlo CRO422776 J BARFLY-GIT
Fakleš Silvio CRO100245 C BAR BAR DONPROGRAM GZ
Soldan Goran CRO352972 B DOLLAR BPŽ
Horvatović Mladen CRO352973 B GRANIČAR BPŽ
Vlk Slaven CRO352976 B PRVI BPŽ
Kolobarić Damir CRO352978 C DART VADERS BPŽ
Schmidt Tomislav CRO352979 C DART VADERS BPŽ
Požarić Filip CRO352982 C DART VADERS BPŽ
Žižanović Marsel CRO352985 C DART VADERS BPŽ
Skorupski Josip CRO352993 C CIBONA BPŽ
Radman Dario CRO352994 B COME BACK BPŽ
Perić Darko CRO352995 C OUTSIDERS BPŽ
Farkaš Ivan CRO352996 C OUTSIDERS BPŽ
Rubil Goran CRO352997 C THE GODFATHER BPŽ
Radman Mladen CRO352999 C THE GODFATHER BPŽ
Pernar Zlatko CRO353000 C WAKA WAKA BPŽ
Hudak Matija CRO422777 B TIP TOP 2
Nujić Robert CRO112755 A CHILL VG ZGŽ
Petrović Mateo CRO515675 B RAPIDO PGŽ
Frketić Albert CRO515676 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Džoja Stjepan CRO112756 B SD 2 ZGŽ
Smolić Krunoslav CRO100247 B QUATTRO GZ
Sambol Marko CRO100248 B A1 KLIK GZ
Stipanović Nikola CRO470379 C KUTAK KAŽ
Lunko Marko CRO490208 C BULL KZŽ
Knezić Kristijan CRO490209 C BULL KZŽ
Glavač Tomislav CRO490210 C O-DA KZŽ
Mišak Tomislav CRO422779 C STARI MLIN
Cvjetković Davor CRO422780 C IPK-IVANEC TRANS
Čvrk Ivan CRO422781 C OKTAN 3
Uranić Sebastijan CRO422782 J TIP TOP 2
Ljubek Roko CRO422783 J TIP TOP 2
Pavlović Denis CRO422784 C GAJ
Kumrić Josip CRO422785 C LUNA VŽ
Somogji Zvonimir CRO422786 C LUNA VŽ
Papec Nikola CRO422787 C PINTA
Letinčić Danijel CRO100249 C A1 KLIK GZ
Lončarić Igor CRO100250 C A1 KLIK GZ
Občević Domagoj CRO100251 C BULLDOG GZ
Mandić Franjo CRO100252 C BULLDOG GZ
Aleraj Krešimir CRO100253 C BULLDOG GZ
Peša Igor CRO100254 C QUATTRO GZ
Pavić Predrag CRO100255 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Aleksić Nikola CRO100256 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Grobotek Devian CRO100257 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Perić Luka CRO100258 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Gašparić Lorenzo CRO100259 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Ivančić Matija CRO100260 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Kajinić Matija CRO100261 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Markota Nikola CRO100262 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Pejić Goran CRO100263 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Pejić Mario CRO100264 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Škarika Deny CRO100265 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Frančić Hrvoje CRO100267 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Pečar Hrvoje CRO100268 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Peša Matej CRO100269 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Benković Mario CRO100270 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Mrnjec Želimir CRO100271 C ANONYMOUS DEVILS GZ
Puček Borna CRO100272 C ANONYMOUS GZ
Prskalo Matej CRO100273 C ANONYMOUS GZ
Ivanušić Mihael CRO100274 C BAR BAR XXL DONPROGRAM GZ
Lamot Mihael CRO100275 C BAR BAR XXL DONPROGRAM GZ
Fuček Filip CRO100276 C BAR BAR XXL DONPROGRAM GZ
Horozović Alen CRO100278 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Olujić Slaven CRO100279 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Kamenečki Mateo CRO100280 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Briški Matteo CRO100281 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Ždralović Emir CRO100282 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Horozović Kemal CRO100283 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Kotarski Antonio CRO100284 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Valečić Mihovil CRO100285 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Hreščak Marko CRO100286 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Fabro Ivan CRO100287 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Graš Antonio CRO100288 C BULLDOG CBM GZ
Domazet Ivica CRO100289 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Kršić Marko CRO100290 C DEVETKA GZ
Novak Robert CRO100291 C DEVETKA GZ
Žagar Božidar CRO100293 C DINAMO GZ
Boršić Renato CRO100294 C JABUKA DIAMANTE GZ
Lepešić Luka CRO100295 C JANJE VIZITA GZ
Tomičić Marko CRO100296 C KNEŽIJA UNITED GZ
Hudolin Daniel CRO100297 C KNEŽIJA UNITED GZ
Krsnik Dario CRO100298 C KNEŽIJA UNITED GZ
Šimatović Maja CRO100299 D KOCKA MYSTIC GZ
Martinović Valentino CRO100300 C KOCKA MYSTIC GZ
Tutić Željko CRO100301 C KOCKA MYSTIC GZ
Kožul Mario CRO100302 C KOCKA MYSTIC GZ
Prelec Franjo CRO100303 C PIVNICA KETI GZ
Pažin Berislav CRO100304 C PIVNICA KETI GZ
Ladika Igor CRO100305 C PIVNICA KETI GZ
Fajnkutić Marko CRO100306 C STRŠLJENI GZ
Pavlić Igor CRO100307 C ZAGREB GZ
Gajdek Antonela CRO100308 D ZAGREB GZ
Kadežabek Davor CRO100309 C ZAGREB GZ
Babić Mario CRO100310 C ZAGREB GZ
Brico Ivica CRO100311 C ZAGREB GZ
Arbanas Dora CRO100312 D DREAM TEAM BUZIN GZ
Marić Robert CRO100313 C BBF 2 IŽP
Cvitak Dino CRO470381 C CASA KAŽ
Torsten Thomas CRO470382 C CASA KAŽ
Spahić Leon CRO470383 J DONJE POKUPJE KAŽ
Belušić Zdravko CRO470384 C DONJE POKUPJE KAŽ
Milašin Tomislav CRO470385 C DRAJSAN KAŽ
Sudac Vesna CRO470386 D ĐURĐE* KAŽ
Kocanjer Andreja CRO470387 D JOKER KAŽ
Lukšić Ivana CRO470388 D JOKER KAŽ
Resjan Krunoslav CRO470389 C JOKER KAŽ
Ferko Marijan CRO470390 C JOKER KAŽ
Muić Robert CRO470391 C JOKER KAŽ
Mamula Siniša CRO470392 C KUTAK KAŽ
Miljenović Aleksandar CRO470393 C KUTAK KAŽ
Fanjak Valentino CRO470394 C MALI ODMOR KAŽ
Kasunić Marko CRO470395 C MALI ODMOR KAŽ
Strukan Nataša CRO470396 D MALI ODMOR KAŽ
Spudić Matija CRO470397 C MOJ KUTAK KAŽ
Mržljak Vitomir CRO470398 C MOJ KUTAK KAŽ
Paranos Arijan CRO470399 C MOJ KUTAK KAŽ
Migalić Matija CRO470400 C DONJE POKUPJE KAŽ
Babić Kruno CRO470401 J CAFFE BAR STRADA KAŽ
Mejaški Luka CRO470402 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Lorković Toni CRO470403 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Paranos Ivan Luka CRO470404 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Pulić Adrian CRO470405 C CAFFE BAR STRADA KAŽ
Čulig Ivica CRO470406 C WARP OMEGA II KAŽ
Berdik Stjepan CRO470407 C WARP OMEGA II KAŽ
Vučina Viktor CRO470408 C WARP OMEGA II KAŽ
Čulig Damir CRO470409 C WARP OMEGA II KAŽ
Čavlović Denis CRO470410 C WARP OMEGA II KAŽ
Štefanac Annea CRO470411 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Hrvojević Dubravka CRO470412 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Car Dea CRO470413 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Sudac Bruna CRO470414 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Lorković Katarina CRO470415 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Zorić Ante CRO470416 C WARP OMEGA KAŽ
Rataić Mihael CRO470417 C WARP OMEGA KAŽ
Ljubić Jozo CRO470418 C WARP OMEGA KAŽ
Justament Zvonimir CRO470419 C WARP OMEGA KAŽ
Pernić Marko CRO522667 C ROČ IŽP
Katoša Igor CRO522668 C VRSAR IŽP
Flego Bojan CRO522669 C CB AMBASADA IŽP
Jermaniš Dino CRO522670 C CB AMBASADA IŽP
Krbavac Paulo CRO522671 C IPS C PROMOTION IŽP
Kuburić Marko CRO522672 C RUDAR II IŽP
Matković Moreno CRO522673 C VRH 396 IŽP
Veljačić Dino CRO442900 C TEAM PETRINJA SMŽ
Celčić Nives CRO442901 D ŠPORT GIRLS SMŽ
Gavranović Karlo CRO442902 C BACARDI SMŽ
Safić Vidović Goran CRO442903 C PICCADILLY SMŽ
Mandić Tajana CRO442904 D PICCADILLY SMŽ
Galinić Karlo CRO442905 C PICCADILLY SMŽ
Čop Lara CRO442906 D PETRINJKE SMŽ
Kunić Anamarija CRO442907 D PETRINJKE SMŽ
Vujanović Marko CRO442908 C PETRINJA 2 SMŽ
Cvetnić Matej CRO442909 C KOFEIN SMŽ
Cetin Robert CRO442910 C JAGERBAR SMŽ
Prpić Matija CRO442911 C JAGERBAR SMŽ
Smolčić Alen CRO442912 C JAGERBAR SMŽ
Grdić Kristina CRO442913 D JAGERBAR SMŽ
Čaušević Emil CRO442914 C BULLS SMŽ
Sekulić Ivan CRO442915 C BULLS SMŽ
Sekulić Matko CRO442916 C BULLS SMŽ
Paranos Ivančica CRO470420 D CAFFE BAR STRADA DONNE KAŽ
Car Matea CRO470421 D WARP OMEGA KAŽ
Horvačić Kristian CRO112757 C CHILL OUT ZGŽ
Zlodi Stjepan CRO112758 C CHILL OUT ZGŽ
Odrčić Mihael CRO112759 C CHILL OUT ZGŽ
Horvat Mario CRO112760 C SD 2 ZGŽ
Mihovilić Viktor CRO112761 C SD 2 ZGŽ
Lešnjak Josip CRO112762 C SD 2 ZGŽ
Lapčević Biljana CRO112763 D SD 2 ZGŽ
Štuban Zdravko CRO112764 C EPIC BROZO ZGŽ
Nesvanulica Filip CRO112765 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Kolčeg Renato CRO112766 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Đuretić Luka CRO112767 J EPIC BROZO CB ZGŽ
Derviš Darije CRO112768 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Radovanić Nikola CRO112769 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Rak Valentino CRO112770 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Sudar Marin CRO112771 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Mikšić Krešimir CRO112772 C EPIC BROZO CB ZGŽ
Štajnkler Srećko CRO112773 C TIME ZGŽ
Dejanović Antonio CRO112774 C TIME ZGŽ
Zlodi Dražen CRO112775 C TIME ZGŽ
Žužul Lana CRO112776 D TIME ZGŽ
Gaća Lovro CRO112777 C TIME ZGŽ
Dejanović Matija CRO112778 C TIME 2 ZGŽ
Škugor Hana CRO112779 D TIME 2 ZGŽ
Oluić Dejan CRO112780 C TIME 2 ZGŽ
Matijašević Marino CRO112781 C TIME 2 ZGŽ
Dejanović Tomislav CRO112782 C TIME 2 ZGŽ
Šogorić Vinka CRO112783 J TIME 2 ZGŽ
Šogorić Nenad CRO112784 C TIME 2 ZGŽ
Rak Antonio CRO112785 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Ceković Ivan CRO112786 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Lučan Nikola CRO112787 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Šebek Josip CRO112788 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Đuran Igor CRO112789 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Lučan Franjo CRO112790 C CHILL BREŽANI ZGŽ
Golubić David CRO112791 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Galeković Stjepan CRO112792 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Helshani Leon CRO112793 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Sokol Antonio CRO112794 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Dolački Tomislav CRO112795 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Čunčić Željko CRO112796 C CHILL BEBE ZGŽ
Vukelić Marin CRO112797 C CHILL BEBE ZGŽ
Ilečić Ivan CRO112798 C CHILL BEBE ZGŽ
Jurenić Nikola CRO112799 C CHILL BEBE ZGŽ
Pavlenka Marko CRO112800 C CHILL BEBE ZGŽ
Sremić Robert CRO112801 C CHILL BEBE ZGŽ
Rukavina Goran CRO112802 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Đura Matija CRO112803 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Jurički Gabriel CRO112804 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Čolić Stipo CRO112805 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Zubatović Tomislav CRO112806 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Horvat Željko CRO112807 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Lovrić Vedran CRO112808 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Matijević Štefan CRO112809 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Rašić Nikola CRO112810 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Bungić Josip CRO112811 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Dadić Filip CRO112812 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Cepetić Dejan CRO112813 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Županić Ivan CRO112814 C TIME 2 ZGŽ
Lešković Igor CRO112815 C SD 2 ZGŽ
Majetić Ingrid CRO353001 D ACADEMIA BPŽ
Čizmadija Zoran CRO353002 C ACADEMIA BPŽ
Šulter Marko CRO353003 C CIBONA BPŽ
Kurtušić Tomislav CRO353004 C CIBONA BPŽ
Lilić Igor CRO353005 C CIBONA BPŽ
Dupor Dalibor CRO353006 C CB MARTEL BPŽ
Brkić Emanuel CRO353007 C CB MARTEL BPŽ
Radoš Anđelo CRO353008 C CB MARTEL BPŽ
Arsenić Goran CRO353009 C CB MARTEL BPŽ
Dežmić Dinko CRO353010 C CB MARTEL BPŽ
Franjković Alen CRO353011 C CB MARTEL BPŽ
Oreč Marko CRO353012 C CB MARTEL BPŽ
Ramić Zdravko CRO353013 C THE GODFATHER BPŽ
Čabraja Anto CRO353014 C THE GODFATHER BPŽ
Zoričić Dino CRO515677 C TEAM 777 PGŽ
Matejčić Vlasta CRO515678 D 333 DAME PGŽ
Tomić Tea CRO515679 D 333 DAME PGŽ
Vukelić Željko CRO515680 C FIUME PGŽ
Cindrić Miroslav CRO515681 C FIUME PGŽ
Ljubičić Moris CRO515682 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Šehić Dino CRO515683 C DM 2 PGŽ
Seifert Daniel CRO515684 C DM RIBARI PGŽ
Vukelić Domagoj CRO515685 C DM RIBARI PGŽ
Tešić Dino CRO515686 C GIM BITANGE PGŽ
Krizmanić Patrik CRO515687 C GROBNIK 1 PGŽ
Tomaić Igor CRO515688 C GROBNIK 1 PGŽ
Šupak Ivan CRO515689 J GROBNIK 1 PGŽ
Kamenar Jakov CRO515690 C GROBNIK 1 PGŽ
Janjetić Diana CRO515691 D LOVRAN PGŽ
Pelaić Helena CRO515692 D NEPTUN PGŽ
Perkić Sandro CRO515693 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Perkić Armando CRO515694 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Jović Marina CRO515695 J PHOENIX PGŽ
Žabkar Vanja CRO515696 C SATURN PGŽ
Lettich Emanuele CRO515697 C SATURN PGŽ
Budinić Paolo CRO515698 J SATURN PGŽ
Kovačić Nikola CRO112816 C CHILL JUNIORI ZGŽ
Jupek Josip CRO112817 C CB BIG BEN 2 ZGŽ
Flego Bojan CRO522674 C
Grubišić Marija CRO213683 D ŠILJO* SDŽ
Brnas Marija CRO213684 D ŠILJO* SDŽ
Ramljak Ivana CRO213685 D ŠILJO* SDŽ
Pisac Gaga CRO213686 D ŠILJO* SDŽ
Rogulj Mirjana CRO213687 D ŠILJO* SDŽ
Krišto Jelena CRO213688 D ŠILJO* SDŽ
Šiško Mila CRO213689 D ŠILJO* SDŽ
Odžak Petra CRO213690 D ŠILJO* SDŽ
Jurić Ana CRO213691 D ŠILJO* SDŽ
Baban Marija Marita CRO213692 D SEA WOLF* SDŽ
Sesartić Ana CRO213693 D AS* SDŽ
Šustić Ante CRO213694 C GLADIATOR SDŽ
Malešević Dragan CRO010104 A AGRAM DARTS TEAM SANAMMA BEACH GZ
Pandža Marko CRO010108 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Komšić Denis CRO010116 A CHILL OUT ZGŽ
Trucek Ivan CRO010133 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Uremović Josip CRO010136 C STRŠLJENI GZ
Vranjković Dražen CRO010149 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Vrbanić Krešimir CRO010155 C STRŠLJENI GZ
Zajec Goran CRO010156 A QUATTRO JUNIORI GZ
Žagar Đurđica CRO010159 D A1 TAPETARIJA HGM GZ
Džidžić Mile CRO010175 B JANJE NO NAME GZ
Frklić Marko CRO010178 A NEW SCHOOL PGŽ
Novosel Miroslav CRO010179 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Grgurić Mladen CRO010185 B KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Jankek Renato CRO010192 A AGRAM DARTS TEAM GZ
Krešić Rudolf CRO010206 A HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Čegir Mario CRO010224 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Moconja Dubravko CRO010231 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Kranjec Darko CRO010245 B SOKOL GZ
Latinović Predrag CRO010247 A A1 GZ
Perić Milan CRO010253 A PANDA POWER TEAM PANDA POWER TEAM GZ
Kenđel Hrvoje CRO010254 A PANDA POWER TEAM PANDA POWER TEAM GZ
Presečki Krešimir CRO010256 C PANDA GZ
Mlakar Hrvoje CRO010257 A POSEJDON 2 SDŽ
Stanković Branislav CRO010258 A DC SUNSET GZ
Šimić Nikola CRO010264 B PANDA RAVNICE GZ
Susović Alan CRO010269 B DINAMO GZ
Dimić Goran CRO010388 B JANJE NO NAME GZ
Plavac Mario CRO010599 C JANJE FENIKS GZ
Đuračić Darko CRO010603 B BULL BUZIN GZ
Majstorović Dubravko CRO010606 A BOUNTY GZ
Paternost Marko CRO010611 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Žuljevic Luka CRO010612 C BBF 2 IŽP
Šimac Damir CRO010628 B JANJE FENIKS GZ
Crnjak Kruno CRO010629 A BACCARA BACCA ZGŽ
Kalem Dalibor CRO010655 A PANDA RAVNICE GZ
Konforta Perica CRO010656 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Malkoč Petar CRO010657 A DC SUNSET GZ
Španiček Dubravko CRO010664 B KUM GZ
Blažeković Brunoslav CRO010669 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Živković Petar CRO010682 A DC SUNSET GZ
Karabašić Enes CRO010686 B KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Blažić Matija CRO010687 C A1 ŠARCI GAJNICE GZ
Rupčić Martina CRO010695 D DREAM TEAM BUZIN GZ
Herceg Igor CRO010701 A PANDA RAVNICE GZ
Davidović Bruno CRO010710 C A1 KUSTOŠIJA GZ
Šetrajčić Alan CRO010721 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Krajnik Franjo CRO010726 B BULLDOG GZ
Erslan Željko CRO010737 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Špehar Igor CRO010754 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Ogorelec Saša CRO010755 C JANJE FENIKS GZ
Fabijanić Goran CRO010782 A A1 GZ
Milunović Zoran CRO010824 A AGRAM DARTS TEAM SANAMMA BEACH GZ
Macut Slobodan CRO010825 A AGRAM DARTS TEAM GZ
Mekić Mihovil CRO010828 C DINAMO GZ
Sertić Igor CRO010830 B SOKOL GZ
Tomljanović Tomislav CRO010843 C KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Vrbanić Katarina CRO010880 D DREAM TEAM BUZIN GZ
Maršanić Goran CRO010940 A CB 9 CB 9 GZ
Jagunić Marko CRO011220 C DEVETKA GZ
Tuđek Dražen CRO011253 C QUATTRO GZ
Zovkić Krunoslav CRO011298 A PANDA POWER TEAM GZ
Šinko Dragomir CRO011316 C PINTA
Fabijančić Tomislav CRO011330 B JANJE NO NAME GZ
Rački Zoran CRO011473 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Kovačević Slaven CRO011563 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Ljubić Alan CRO011564 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Franc Tihomir CRO011744 A A1 GZ
Neralić Predrag CRO011765 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Bilan Goran CRO011785 B PANDA POWER TEAM GZ
Glivarec Kresimir CRO011816 C JANJE NO NAME GZ
Krčmar Boris CRO012067 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Močilac Dario CRO012087 A NEW SCHOOL PGŽ
Ivković Miroslav CRO012207 A A1 GZ
Vučković Zdravko CRO012208 A CHILL ZGŽ
Artić Nikola CRO012213 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Markov Igor CRO012285 B JANJE FENIKS GZ
Gorup Matko CRO012286 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Ivaniš Zlatko CRO012297 A QUATTRO JUNIORI GZ
Sokol Željko CRO012311 C QUATTRO GZ
Gucić Leopold CRO012320 A PANDA POWER TEAM PANDA POWER TEAM GZ
Stričak Goran CRO012397 A DC SUNSET GZ
Sraga Robert CRO012684 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Perković Anto CRO012711 B KUM GZ
Ramadani Marlon CRO012713 C A1 TAPETARIJA HGM GZ
Karadakić Tomislav CRO012724 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Frljak Stjepan CRO012729 C QUATTRO GZ
Vujević Ante CRO012770 B SPARTA GYM GZ
Gemić Ivan CRO012781 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Benko Robert CRO012797 B A1 KUSTOŠIJA GZ
Badnjević Edin CRO012815 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Fofić Anđelko CRO012821 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Kopun Tomislav CRO012832 C STRŠLJENI GZ
Čustović Iva CRO012837 D JANJE NO NAME GZ
Vereš Marko CRO012839 A HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Vodolšek Davor CRO012840 A HAMLET GZ
Peulić Davor CRO012846 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Peulić Igor CRO012847 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Vecko Ivan CRO012850 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Gazibara Matija CRO012852 A UVIK KONTRA SDŽ
Najcer Antonio CRO012855 C DINAMO GZ
Pokupčić Sanel CRO012858 C A1 TAPETARIJA HGM A1 GZ
Vrabec Josip CRO012864 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Rašić Zdenko CRO012869 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Vrabec Hrvoje CRO012872 C N.B.C. BRUTUSI GZ
Grgić Mato CRO012877 A QUATTRO JUNIORI GZ
Majstorović Jurica CRO012878 A QUATTRO JUNIORI GZ
Cuković Andrej CRO012881 B KUM GZ
Pribanić Dalibor CRO012890 A PANDA POWER TEAM PANDA POWER TEAM GZ
Vičević Dalibor CRO012895 A HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Pulek Tomislav CRO012898 C DEVETKA GZ
Beti Stjepan CRO012908 C OLD SCHOOL ZGŽ
Jankovečki Miroslav CRO012909 A IPA-VIP GZ
Pilić Franjo CRO012921 B A1 KLIK GZ
Grubišić Mario CRO012932 C 8 BALL SESVETE GZ
Vlašić Tomislav CRO012969 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Ivić Tomislav CRO012988 A JANJE MIX TEAM GZ
Vrbanić Dajana CRO012994 D DREAM TEAM KVIM GZ
Pavlin Alen CRO013002 B PK STUBICA KZŽ
Vojković Krunoslav CRO013013 B KOCKA TERAPIJA GZ
Puhovski Roberto CRO013014 B KOCKA TERAPIJA GZ
Vrban Miroslav CRO013020 A ŠPICA GZ
Golomejić Dominik CRO013034 A ŠPICA GZ
Presečki Mirko CRO013038 B JANJE FENIKS GZ
Grgurić Željko CRO013048 B KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Brekalo Zdravko CRO013050 A BOUNTY GZ
Ožbolt Danijel CRO013059 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Grković Gordan CRO013061 B KUM GZ
Ljubenko Filip CRO013065 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Sekulić Predrag CRO013068 B SOKOL GZ
Jurišić Leon CRO017077 A ŠPICA GZ
Jelić Borna CRO017082 C KNEŽIJA UNITED GZ
Balaško Božidar CRO017095 C STRŠLJENI GZ
Čabraja Stipo CRO017099 A BOUNTY GZ
Konić Vjekoslav CRO017103 B 8 BALL SESVETE GZ
Samara Samer CRO017106 B 8 BALL SESVETE GZ
Tufekčić Kristijan CRO017107 A BOUNTY GZ
Rep Aleksa CRO017118 A ŠPICA GZ
Stanešić Tomislav CRO017123 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Grgurević Marko CRO017130 A DC SUNSET GZ
Bubić Željko CRO017142 A AGRAM DARTS TEAM SANAMMA BEACH GZ
Havrin Gorenec Mladen CRO017143 A CB 9 CB 9 GZ
Sudec Silvijo CRO017144 B A1 KLIK GZ
Boljat Mladen CRO017146 B GOSPOĐE GZ
Kozlica Karlo CRO017148 B GOSPOĐE GZ
Đekic Petar CRO017152 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Roić Stjepan CRO017153 C HAMLET MAJKE GZ
Rak Matija CRO017188 B CHILL VG ZGŽ
Adamić Mrnjec Jasminka CRO017195 D ANONYMOUS DEVILS GZ
Letica Marina CRO017204 D JANJE MIX TEAM GZ
Filipović Igor CRO017209 A IPA-VIP GZ
Vukelić Goran CRO017210 A IPA-VIP GZ
Turkalj Danijel CRO017218 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Oblić Stjepan CRO017227 C ZAGREB GZ
Sekulić Mario CRO017232 B SOKOL GZ
Roso Stanko CRO017233 B GOSPOĐE GZ
Pavelić Nikola CRO017236 C LUNA VŽ
Valjak Damir CRO017241 B KOCKA TERAPIJA GZ
Ćavar Mile CRO017265 B BULLDOG GZ
Gerovac Marko CRO017266 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Gerovac Marija CRO017267 D BULLDOG CBM GZ
Ćavar Ivan CRO017268 C BULLDOG CBM GZ
Huklek Mario CRO017273 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Radoš Kristian CRO017274 A N.B.C. BRUTUSI GZ
Radoš Antonio CRO017275 C SESVETE J.D.O.O. GZ
Ravlić Danijel CRO017279 B 8 BALL SESVETE GZ
Kožalski Filip CRO017282 C BILIONAIRES TEAM 1 GZ
Gogić Jurica CRO017285 B KUM GZ
Antunović Darko CRO017286 A BOUNTY GZ
Španić Luciano CRO017288 B KOCKA KOCKA TOP TEAM GZ
Krajačić Božidar CRO017293 C BUXA BPŽ
Net Ivan CRO017303 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Valečić Martin CRO017309 C BILIONAIRES TEAM 2 GZ
Grgić Ivan CRO017313 B 3U1 SUNSHINE INN GZ
Ivezić Nenad CRO017316 C 8 BALL SESVETE 2 GZ
Marinčić Anto CRO017318 C BULLDOG CBM GZ
Mrvelj Marko CRO017323 A HAMLET GZ
Roso Mihovil CRO017325 B GOSPOĐE GZ
Glinac Bezjak Dubravko CRO017328 C DINAMO GZ
Mrkoci Luka CRO017342 C JANJE MIX TEAM GZ
Kosalec Antonio CRO017344 C ANONYMOUS DEVILS GZ
Kruhonja Ratko CRO017349 A CB 9 CB 9 GZ
Rimac Filip CRO017354 C JABUKA DIAMANTE GZ
Perišić Josip CRO017356 A PANDA POWER TEAM PANDA POWER TEAM GZ
Hincak Matija CRO017363 C BAR BAR DONPROGRAM SANAMMA BEACH GZ
Frtalj Ivica CRO017364 B DARTS ANGELS DEVILS GZ
Ivić Sandra CRO017369 D JANJE MIX TEAM GZ
Kotar Igor CRO019909 B SOKOL GZ
Janžić Igor CRO019910 A AGRAM DARTS TEAM GZ
Brešić Jozo CRO019912 C EPIC BROZO ZGŽ
Kuzmić Jakov CRO019913 B BARCELONA ZGŽ
Krizmanić Selvija CRO019916 D SPARTA GYM GZ
Pažin Damir CRO019967 C STRŠLJENI GZ
Hundrić Bernard CRO019970 B SOKOL GZ
Zebec Zdravko CRO019971 B SPARTA GYM GZ
Kramarić Davor CRO019972 B SOKOL GZ
Pongrac Davor CRO019973 B SPARTA GYM GZ
Lacković Ivana CRO019978 D A1 KLIK GZ
Mišić Jadranko CRO019996 A QUATTRO JUNIORI GZ
Biškupić Dean CRO110019 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Martinko Kristijan CRO110035 A BRUNO AJNC ZGŽ
Kožarec Ivan CRO110049 A LOB ZGŽ
Kučan Bojan CRO110052 B VILLA LIBERA ZGŽ
Gašpar Goran CRO110082 B STARS KAŽ
Ledinski Martina CRO110085 D OLD SCHOOL ZGŽ
Blagović Hrvoje CRO110092 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Tomičić Zvonimir CRO110096 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Jandras Dubravko CRO110103 C DONJE POKUPJE KAŽ
Glogović Željko CRO110105 A VIKTORIJA ZGŽ
Vugec Dario CRO110111 B BARCELONA ZGŽ
Bartolić Hrvoje CRO110112 C TIME ZGŽ
Tresk Predrag CRO110122 B SD ZGŽ
Samaržija Tomislav CRO110127 B VILLA LIBERA ZGŽ
Lušić Jurica CRO110128 B VILLA LIBERA ZGŽ
Belčić Ivica CRO110129 C BARCELONA ZGŽ
Tkalčić Danijel CRO110135 B VILLA LIBERA ZGŽ
Samaržija Toni CRO110149 C TIME ZGŽ
Vlašić Tomislav CRO110150 C OLD SCHOOL ZGŽ
Pečnjak Dragutin CRO110165 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Bošković Alen CRO110166 A LOB ZGŽ
Cavrić Ivica CRO110168 A POSEJDON 2 SDŽ
Šikac Ivan CRO110173 C TIME ZGŽ
Gregurić Davor CRO110184 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Keščec Hrvoje CRO110189 B VILLA LIBERA ZGŽ
Horvat Goran CRO110196 C BARCELONA ZGŽ
Dropuljić Domagoj CRO110197 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Kranjčina Krešo CRO110205 A JANJE MIX TEAM GZ
Jakolić Leonard CRO110207 A BRUNO AJNC ZGŽ
Čičko Miljenko CRO110470 B TIME ZGŽ
Grgić Zoran CRO110745 A PANDA RAVNICE GZ
Strižić Nikola CRO111771 C OLD SCHOOL ZGŽ
Zidar Anita CRO111820 D CHILL ZGŽ
Šimpraga Vojislav CRO112271 C OLD SCHOOL ZGŽ
Svilković Darko CRO112276 C OLD SCHOOL ZGŽ
Hukanović Elvis CRO112313 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Grubišić Željko CRO112320 A DARTS POINT TEAM BAN DARTS POINT TEAM BAN GZ
Pavlović Branko CRO112325 C HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Belan Ivica CRO112326 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Reščić Darko CRO112332 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Franceković Josip CRO112333 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Komar Vedran CRO112336 A BRUNO AJNC ZGŽ
Legan Ivan CRO112337 A VIKTORIJA ZGŽ
Novoselec Ivan CRO112356 B VILLA LIBERA ZGŽ
Videk Tomislav CRO112358 B STUČENCI ZGŽ
Vugec Mario CRO112359 C BARCELONA ZGŽ
Biruš Dražen CRO112373 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Karadžić Deni CRO112376 B STUČENCI ZGŽ
Besednik Marko CRO112399 A VIKTORIJA ZGŽ
Vid Tihomir CRO112408 A VIKTORIJA ZGŽ
Čičko Bruno CRO112409 A BRUNO AJNC ZGŽ
Vlašić Petar CRO112416 C OLD SCHOOL ZGŽ
Gabrek Filip CRO112419 A LOB ZGŽ
Habljak Mario CRO112422 A LOB ZGŽ
Panić Siniša CRO112424 C OLD SCHOOL ZGŽ
Gabrek Anton CRO112427 A LOB ZGŽ
Rešetar Neven CRO112437 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Kapusta Branko CRO112470 A IPA-VIP GZ
Radunović Igor CRO112512 A ZAPREŠIĆ ZGŽ
Zirdum Saša CRO112530 A STUČENCI ZGŽ
Margeta Darijo CRO112533 A JANJE MIX TEAM GZ
Miškić Željko CRO112544 B SD ZGŽ
Sabljić Krešo CRO112546 B SD ZGŽ
Gorički Milan CRO112556 C IZLETIŠTE MILEČKI ZGŽ
Terihaj Dražen CRO112560 C IZLETIŠTE MILEČKI ZGŽ
Naglić Nenad CRO112561 C IZLETIŠTE MILEČKI ZGŽ
Kartelo Vlatko CRO112569 B STUČENCI ZGŽ
Moconja Goran CRO112570 B STUČENCI ZGŽ
Židak Franjo CRO112573 B BRUNO AJNC ZGŽ
Zirdum Jure CRO112575 C STUČENCI ZGŽ
Gorupec Milan CRO112588 B BARCELONA ZGŽ
Malbašić Mario CRO112592 B SKITNICE ZGŽ
Barunčić Milomir CRO112595 A SKITNICE ZGŽ
Špelić Miroslav CRO112604 B SD ZGŽ
Studen Ivica CRO112614 A LOB ZGŽ
Barunčić Siniša CRO112619 A SKITNICE ZGŽ
Erak Ivana CRO112620 D LOB ZGŽ
Dananić Darko CRO112626 A BACCARA BACCA ZGŽ
Kavić Tomislav CRO112628 A ŠPICA GZ
Dananić Dubravko CRO112629 A BACCARA BACCA ZGŽ
Kavić Nikola CRO112630 A BACCARA HICCE ZGŽ
Miletić Maro CRO202267 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Delić Đurđica CRO210036 D AS* SDŽ
Goreta Jelena CRO210046 D MEXICO* SDŽ
Ivezić Danijel CRO210053 A DIOKLECIJAN SDŽ
Pavlović Olja CRO210104 D APOLLO* SDŽ
Perišić Snježana CRO210106 D UVIK KONTRA* SDŽ
Petrović Marin CRO210110 A UVIK KONTRA SDŽ
Podrug Matko CRO210114 A SOLIN RELAX SDŽ
Mrše Šime CRO210222 A SPRINT SDŽ
Muslim Jure CRO210223 A SPRINT SDŽ
Domazet Mislav CRO210224 A SPRINT SDŽ
Šitum Hrvoje CRO210230 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Brkljača Damir CRO210240 A ST-DARTS SDŽ
Hodžić Jasmin CRO210241 A UVIK KONTRA SDŽ
Sesartić Zvonimir CRO210257 A POSEJDON 2 SDŽ
Roglić Ante CRO210336 B KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Godinović Vladimir CRO210405 C GLADIATOR SDŽ
Pivić Dolores CRO210412 D UVIK KONTRA* SDŽ
Banjan Afrodita CRO210418 D UVIK KONTRA* SDŽ
Marušić Dino CRO210428 A DIOKLECIJAN SDŽ
Klarić Tomislav CRO210433 A UVIK KONTRA SDŽ
Marić Ivica CRO210490 C SOLIN RELAX SDŽ
Buha Miro CRO210549 A POSEJDON 2 SDŽ
Bagarić Velimir CRO210598 C SPRINT SDŽ
Škokić Damir CRO210800 A CHILL ZGŽ
Galović Filip CRO210801 B ST-DARTS SDŽ
Odžak Ivan CRO210811 B SPRINT SDŽ
Janković Mihovil CRO210812 A GLADIATOR SDŽ
Radun Rina CRO210814 D APOLLO* SDŽ
Jelavić Šako Jasna CRO210815 D APOLLO* SDŽ
Bebić Maja CRO210823 D UVIK KONTRA* SDŽ
Lešić Vladimir CRO212015 A POSEJDON 2 SDŽ
Smodlaka Zdenko CRO212096 A POSEJDON 2 SDŽ
Petrović Nenad CRO212098 A DIOKLECIJAN SDŽ
Milković Miro CRO212101 B DIOKLECIJAN SDŽ
Ivanda Mate CRO212106 A SOLIN RELAX SDŽ
Bilela Ivan CRO212107 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Jurić Ante CRO212110 A ST-DARTS SDŽ
Brzić Slavko CRO212612 A DIOKLECIJAN SDŽ
Kapetanović Jure CRO212625 A UVIK KONTRA SDŽ
Maglica Jerko CRO212640 A ST-DARTS SDŽ
Gunjača Slavko CRO212647 A ST-DARTS SDŽ
Šegvić Josip CRO212693 A UVIK KONTRA SDŽ
Čokarić Balija Mia CRO212702 D APOLLO* SDŽ
Jelavić Šako Petar CRO212735 A SPRINT SDŽ
Carić Mladen CRO212745 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Mamut Ana CRO212783 D APOLLO* SDŽ
Lovrić Ana CRO212805 D AS* SDŽ
Ruščić Toni CRO212820 B KNEŽIJA DRINKING DWARVES GZ
Hrstić Ivan CRO212828 B SPRINT SDŽ
Krželj Josipa CRO212908 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Tešija Maja CRO212909 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Tokić Mia CRO212915 D AS* SDŽ
Glavinić Ivan CRO212920 A SPRINT SDŽ
Hatić Adi CRO212943 B DM 2 PGŽ
Babić Tino CRO212971 A UVIK KONTRA SDŽ
Radica Dora CRO212977 D KOPAČKA* SDŽ
Grbavac Romeo CRO212978 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Marijanović Robert CRO212982 A DIOKLECIJAN SDŽ
Milanović Vlade CRO212989 A SPRINT SDŽ
Poljak Ivan CRO213009 A THE BASEMENT PUB - AS SDŽ
Jerončić Dora CRO213044 D AS* SDŽ
Bubić Melita CRO213059 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Kardum Anamaria CRO213061 D AS* SDŽ
Ćurak Antonija CRO213062 D AS* SDŽ
Jolić Josipa CRO213067 D ŠILJO* SDŽ
Bilojelić Mate CRO213132 B GLADIATOR SDŽ
Spahija Josipa CRO220171 D JANJE MIX TEAM GZ
Ivkošić Tomislav CRO320094 C ROVINJ DARTERS IŽP
Mujić Dino CRO350004 B P-26 BPŽ
Margeta Mario CRO350007 C DART VADERS BPŽ
Kovačević Jasmin CRO350032 B SHARKS BPŽ
Pavlinović Damir CRO350056 B P-26 BPŽ
Rajić Davor CRO350064 B PRVI BPŽ
Galić Vjekoslav CRO350076 B GRANIČAR BPŽ
Čičak Goran CRO350077 B GRANIČAR BPŽ
Gecan Andrija CRO350078 B GRANIČAR BPŽ
Janjić Ivan CRO350086 B CLUB DERBY BPŽ
Peračković Jurica CRO350091 B CLUB DERBY BPŽ
Petaković Bojan CRO350093 C THE GODFATHER BPŽ
Knežević Dominik CRO350094 B DOLLAR BPŽ
Vrbljančević Josip CRO350104 B DOLLAR BPŽ
Janković Željko CRO350105 B GRANIČAR BPŽ
Božić Damir CRO352027 B SHARKS BPŽ
Marunica Igor CRO352682 B CLUB DERBY BPŽ
Javorek Dalibor CRO352692 B DOLLAR BPŽ
Čabraja Ivan CRO352710 B P-26 BPŽ
Jakubiv Josip CRO352713 B P-26 BPŽ
Kljajić Perica CRO352717 B P-26 BPŽ
Mirković Bruno CRO352719 B P-26 BPŽ
Pantić Igor CRO352725 B SHARKS BPŽ
Duspara Stipo CRO352726 B SHARKS BPŽ
Đekić Milan CRO352728 B SHARKS BPŽ
Lukšić Mario CRO352731 C WAKA WAKA BPŽ
Milinković Bernard CRO352732 C WAKA WAKA BPŽ
Anđelić Ivan CRO352733 C WAKA WAKA BPŽ
Ivezić Marin CRO352746 C WAKA WAKA BPŽ
Aračić Krešimir CRO352764 B SHARKS BPŽ
Kordić Martina CRO352765 D KRALJICE BPŽ
Novak Tibor CRO352772 B PRVI BPŽ
Palčec Antonio CRO352775 C WAKA WAKA BPŽ
Bajan Josip CRO352785 C BUXA BPŽ
Mrša Davor CRO352790 B COOL BPŽ
Pejnović Ivan CRO352799 C CB BIG BEN 1 ZGŽ
Huskić Dino CRO352800 B COOL BPŽ
Jukić Dinko CRO352806 B PRVI BPŽ
Šimić Krešimir CRO352841 C BUXA BPŽ
Ćirić Kristina CRO352847 D KRALJICE BPŽ
Gavranić Grozdan CRO352854 B CLUB DERBY BPŽ
Ćufurović Elvis CRO352862 B SHARKS BPŽ
Panić Marko CRO352867 B COME BACK BPŽ
Ajduković Tomislav CRO352868 B COME BACK BPŽ
Jelić Anto CRO352871 C ACADEMIA BPŽ
Jurakić Dalibor CRO352872 B DOLLAR BPŽ
Kozina Ivica CRO352873 B DOLLAR BPŽ
Kotrljanović Bojan CRO352877 C DOLLAR BPŽ
Tajz Ivan CRO352878 B STATIVA BPŽ
Sivrić Jerko CRO352879 B STATIVA BPŽ
Ahmetović Ermin CRO352880 B STATIVA BPŽ
Božić Vedran CRO352881 B STATIVA BPŽ
Jozić Berislav CRO352897 B COOL BPŽ
Agostini Igor CRO352901 B PRVI BPŽ
Novak Mladen CRO401694 C LUNA VŽ
Hrastić Dario CRO420001 B BARFLY-GIT
Kihas Antonio CRO420021 C IPK-IVANEC TRANS
Mihalina Kristian CRO420029 A TIP TOP
Plantak Tomislav CRO420040 C PINTA
Strugar Zoran CRO420050 C IPK-IVANEC TRANS
Copak Ivica CRO420068 A TIP TOP
Perkušić Mario CRO420141 A TIP TOP
Pokos Dean CRO420147 A STARI MLIN
Lukačić Dario CRO420180 A ČRLENI LAJBEK
Cvek Roman CRO420205 A ČRLENI LAJBEK
Kumrić Josip CRO420217 B TIP TOP 2
Trojko Ivica CRO420218 B TIP TOP 2
Perhaj Marko CRO420221 A IPK-IVANEC TRANS
Kefelja Miloš CRO420422 A ČRLENI LAJBEK
Anđel Danijel CRO420500 A IPK-IVANEC TRANS
Draginić Jurica CRO420555 A PAUK
Kušen Ivan CRO421017 A IPK-IVANEC TRANS
Županić Andrija CRO421018 A IPK-IVANEC TRANS
Ljubek Danijel CRO421093 B TIP TOP 2
Brezovec Nikica CRO421094 B TIP TOP 2
Uranić Nikola CRO421098 C TIP TOP
Hudak Ivica CRO421099 B TIP TOP 2
Hajsok Miroslav CRO421338 B PINTA
Soldatek Marko CRO421471 A ČRLENI LAJBEK
Vuković Robert CRO421658 B BARFLY-GIT
Koren Ljubomir CRO421673 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Gorski Mario CRO421684 B BARFLY-GIT
Pozder Darko CRO421690 A TIP TOP
Strmečki Dario CRO421696 A DIOKLECIJAN SDŽ
Kumrić Anđelko CRO421704 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Krpan Nikica CRO421716 A TIP TOP
Biškup Karlo CRO422619 A IPK-IVANEC TRANS
Šincek Dražen CRO422629 A ČRLENI LAJBEK
Pintarić Denis CRO422637 B STARI MLIN
Sraga Mihael CRO422646 B BARFLY-GIT
Kaniški Tomislav CRO422649 A STARI MLIN
Dužević Vedran CRO422650 A STARI MLIN
Pintarić Josip CRO422656 A TIP TOP
Božić Dominik CRO422674 A STARI MLIN
Vuković Damir CRO422676 B BARFLY-GIT
Spasojević Goran CRO422679 A IPK-IVANEC TRANS
Devčić Dražen CRO422684 A PAUK
Benčić Danijel CRO422685 A PAUK
Hrman Željko CRO422688 C LUNA VŽ
Ružić Marin CRO422707 A OKTAN 3
Hudoletnjak Robert CRO422708 B BARFLY-GIT
Babić Rolando CRO440006 B KOFEIN SMŽ
Blečić Igor CRO440015 B JAGERBAR SMŽ
Borić Drago CRO440017 B PICCADILLY SMŽ
Bunjevac Damir CRO440019 B BACARDI SMŽ
Komar Darko CRO440066 B PEGAZ SMŽ
Kopačević Juro CRO440067 B KOFEIN SMŽ
Križanić Antun CRO440075 B JAGERBAR SMŽ
Mažar Zlatko CRO440085 B KOFEIN SMŽ
Mažar Jadranko CRO440086 B KOFEIN SMŽ
Mikulec Tomica CRO440090 B TEAM PETRINJA SMŽ
Omerčić Senad CRO440122 B ŠPORT SMŽ
Vuletić Ivica CRO440137 B TEAM PETRINJA SMŽ
Petak Saša CRO440141 B JAGERBAR SMŽ
Kumer Ivica CRO440150 B ŠPORT 2 SMŽ
Lovreković Igor CRO440151 B ŠPORT SMŽ
Dževerlija Darko CRO440156 B PICCADILLY SMŽ
Ogulinac Nenad CRO440157 B ŠPORT 2 SMŽ
Čop Siniša CRO440159 B TEAM PETRINJA SMŽ
Turk Sandra CRO440167 D PEGAZ SMŽ
Vidaković Robert CRO440168 B ŠPORT SMŽ
Capar Dajana CRO440172 D PETRINJKE SMŽ
Vinković Robert CRO440177 B BULLS SMŽ
Simić Saša CRO440181 B BACARDI SMŽ
Šandrk Josip CRO440186 B TEAM PETRINJA SMŽ
Polovina Stanislav CRO440188 B TEAM PETRINJA SMŽ
Crnobrnja Mihaela CRO440195 D PETRINJKE SMŽ
Jajčinović Marko CRO440196 B ŠPORT 2 SMŽ
Pavlović Bojan CRO440205 B PICCADILLY SMŽ
Ercegović Kristijan CRO440213 B PETRINJA 2 SMŽ
Pelikan Damir CRO440414 B KOFEIN SMŽ
Kovačević Tomislav CRO440738 C KOFEIN SMŽ
Govorčinović Ivan CRO440924 B ŠPORT SMŽ
Kušan Mario CRO440969 B PETRINJA 2 SMŽ
Jakelić Ivica CRO441555 B BULLS SMŽ
Domitrović Ivan CRO441612 B PICCADILLY SMŽ
Komar Marijana CRO441641 D PEGAZ SMŽ
Žirković Zlatko CRO441937 B PEGAZ SMŽ
Domitrović Antonio CRO441978 B JAGERBAR SMŽ
Radanović Branimir CRO442031 B BACARDI SMŽ
Butorac Boris CRO442032 B BACARDI SMŽ
Ptičar Tihomir CRO442356 A HVIDRA-a SiSN ZGŽ
Prelog Marko CRO442362 B BULL BUZIN GZ
Palaić Davorka CRO442701 D PETRINJKE SMŽ
Dolenac Mirela CRO442711 D PETRINJKE SMŽ
Goršeta Kušan Nikolina CRO442744 D PETRINJKE SMŽ
Božurić Kristijan CRO442758 B BACARDI SMŽ
Sekulić Jurica CRO442760 B BULLS SMŽ
Sekulić Tomislav CRO442793 B BULLS SMŽ
Pejnović Kristijan CRO442810 B BULLS SMŽ
Jakelić Diana CRO442811 D PEGAZ SMŽ
Lovreković Mario CRO442814 B ŠPORT SMŽ
Cavrić Josip CRO442815 B ŠPORT 2 SMŽ
Gašparović Kristian CRO442816 B BULLS SMŽ
Šolaja Marko CRO442817 B ŠPORT SMŽ
Golik Vjekoslav CRO442818 B ŠPORT SMŽ
Stanković Mišo CRO442827 A JANJE ALFA TEAM JANJE ALFA TEAM GZ
Lepšić Karlo CRO442829 B JAGERBAR SMŽ
Šadura Josip CRO442832 B JAGERBAR SMŽ
Banjeglava Slobodan CRO442834 B ŠPORT SMŽ
Mikočević Matej CRO442839 B PICCADILLY SMŽ
Zajec Davor CRO442842 C PICCADILLY SMŽ
Jakobi Zoran CRO442845 B JAGERBAR SMŽ
Vidović Damir CRO442846 B PETRINJA 2 SMŽ
Kolarec Danijel CRO442847 B PETRINJA 2 SMŽ
Vidović Pero CRO442848 B JAGERBAR SMŽ
Matijašić Damir CRO470012 B STARS KAŽ
Radman Marijan CRO470016 B DRAJSAN KAŽ
Draženović Tomislav CRO470018 B DRAJSAN KAŽ
Petrović Saša CRO470021 B DRAJSAN KAŽ
Klarić Stjepan CRO470022 B DRAJSAN KAŽ
Palajsa Renato CRO470025 B DRAJSAN KAŽ
Bukovščak Ivan CRO470058 C DOMINO KAŽ
Jandri Dario CRO470064 C DOMINO KAŽ
Radatović Ivica CRO470068 B MOJ KUTAK KAŽ
Lovrić Žarko CRO470074 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Mihalić Mario CRO470079 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Bišćan Perica CRO470091 B STARS KAŽ
Grčić Ivan CRO470097 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Mlačak Mario CRO470112 B KOD MOSTA KAŽ
Lukšić Josip CRO470127 B KOD MOSTA KAŽ
Petančić Neven CRO470136 B DRAJSAN KAŽ
Vidaković Matija CRO470147 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Tomljenović Dejan CRO470176 B STARS KAŽ
Dumešić Jadranko CRO470180 C MALI ODMOR KAŽ
Trbušić Ivan CRO470181 B CAFFE BAR CAR KAŽ
Vračević Damir CRO470183 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Perak Igor CRO470186 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Palajsa Igor CRO470194 B DRAJSAN KAŽ
Ivančić Denis CRO470197 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Mikšić Tomislav CRO470202 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Kostadinov Zoran CRO470205 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Korać Đuro CRO470208 C MALI ODMOR KAŽ
Vuković Juraj CRO470210 B DRAJSAN KAŽ
Mamić Tihomir CRO470211 B STARS KAŽ
Rakocija Dražen CRO470213 B SPORTCAFFE KA KAŽ
Fanjak Mario CRO470214 C KUTAK KAŽ
Muc Zdravko CRO470221 C JOKER KAŽ
Brunski Josip CRO470222 C JOKER KAŽ
Sudac Josip CRO470224 C KUTAK KAŽ
Kožar Goran CRO470225 C JOKER KAŽ
Ferenac Josip CRO470227 C JOKER KAŽ
Časni Mladen CRO470230 B KOD MOSTA KAŽ
Konjić Kristijan CRO490001 B MALA ŠKOLA KZŽ
Vrančić Gordan CRO490002 B MALA ŠKOLA KZŽ
Firšt Goran CRO490007 B CORONA KZŽ
Kranjec Marijan CRO490011 B CORONA KZŽ
Draškovic Gabrijel CRO490015 B ŽILE KZŽ
Barić Ervin CRO490016 B CORONA KZŽ
Debeljak Kristijan CRO490017 B CORONA KZŽ
Šolman Vladimir CRO490018 B ŽILE KZŽ
Lupinski Goran CRO490020 B ŽILE KZŽ
Martinić Dražen CRO490027 B MALA ŠKOLA KZŽ
Mišak Krunoslav CRO490061 B ŽILE KZŽ
Šivalec Valentino CRO490075 B MALA ŠKOLA KZŽ
Vidović Zoran CRO490079 B MALA ŠKOLA KZŽ
Kosovac Slaven CRO490109 B ŽILE KZŽ
Varjačić Vlado CRO490110 B ŽILE KZŽ
Leško Juraj CRO490135 B CORONA KZŽ
Vukelja Vinko CRO490139 B O-DA KZŽ
Kolar Stjepan CRO490150 B PK STUBICA KZŽ
Kozjak Elvis CRO490151 B PK STUBICA KZŽ
Bekina Danijel CRO490152 A SESVETE SESVETE GZ
Zajec Tomislav CRO490163 B MALA ŠKOLA KZŽ
Planinić Rajko CRO510001 B RAPIDO PGŽ
Benković Albert CRO510007 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Damijanjević Danijel CRO510024 A ALFA PGŽ
Heberling Arsen CRO510036 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Korić Aleksandar CRO510045 B DM 1 PGŽ
Matijašević Damir CRO510065 B DM 2 PGŽ
Turković Vojko CRO510107 A DM 1 PGŽ
Petrović Dražen CRO510146 B ALFA TEAM PGŽ
Aničić Miroslav CRO510147 B ALFA TEAM PGŽ
Sušanj Alen CRO510148 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Belavić Vlade CRO510160 B ALFA TEAM PGŽ
Gašparuš Renato CRO510166 B DM 2 PGŽ
Fućak Mihael CRO510179 C FIUME PGŽ
Gibičar Damir CRO510182 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Hodžić Jasmin CRO510190 A NEVERA PGŽ
Karavidić Sandi CRO510196 A NEVERA PGŽ
Kovač Ranko CRO510202 A PSK PRESS PGŽ
Brdar Viktor CRO510216 B GROBNIK 1 PGŽ
Maršanić Sandi CRO510217 B GROBNIK 1 PGŽ
Margan Hrvoje CRO510218 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Valić Martin CRO510219 B GROBNIK 1 PGŽ
Hodžić Alem CRO510221 C NEW SCHOOL PGŽ
Dundović Vedran CRO510225 A DM 1 PGŽ
Podnar Sanjin CRO510254 B FIUME PGŽ
Šestan Igor CRO510271 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Nožarić Jelena CRO510274 D ROMANO DARK PGŽ
Tibljaš Veljko CRO510278 A NEVERA PGŽ
Vranić Damir CRO510289 B GIM ORIGINAL PGŽ
Barak Sonja CRO510307 D ALFA MACE PGŽ
Krošnjar Alen CRO510313 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Senkić Dražen CRO510319 B DM 2 PGŽ
Grković Goran CRO510320 B ALFA B PGŽ
Stevanović Stevo CRO510322 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Miletić Željko CRO510323 B ALFA B PGŽ
Rakipov Andrej CRO510334 B GIM ORIGINAL PGŽ
Vučak Igor CRO510339 B KRNJEVO PGŽ
Gučanin Željko CRO510340 B KRNJEVO PGŽ
Mirić Mihajlo CRO510343 A NEVERA PGŽ
Škoda Branimir CRO510345 B NEPTUN PGŽ
Rončević Jukica Vanna CRO510414 D ALFA MACE PGŽ
Vdović Josip CRO510435 A NEVERA PGŽ
Miletić Damir CRO510447 A NEVERA PGŽ
Kosovac Srđan CRO510449 A PSK PRESS PGŽ
Grego Vlado CRO510686 B GIM ORIGINAL PGŽ
Trbojević Sanjin CRO510687 B GIM ORIGINAL PGŽ
Anić Dinko CRO510688 B GIM ORIGINAL PGŽ
Drezga Ognjen CRO510689 B GIM ORIGINAL PGŽ
Kolundžić Perica CRO510690 A GIM KRIMEJA PGŽ
Margan Loris CRO510691 A GIM KRIMEJA PGŽ
Fućak Albert CRO510714 A NEVERA PGŽ
Belavić Neva CRO510725 D ALFA MACE PGŽ
Stegić Zvonko CRO510792 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Aničić Ljiljana CRO510795 D ALFA MACE PGŽ
Petrović Sanja CRO510796 D ALFA MACE PGŽ
Čolakovac Jadran CRO510942 B NEPTUN PGŽ
Predovan Tomislav CRO510979 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Soldo Ričard CRO510980 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Stifanich Dino CRO510995 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Tuhtan Ivo CRO510998 C GLAMOUR PGŽ
Petrović Aleksandar CRO511059 B DM 2 PGŽ
Troskot Dinko CRO511150 B ALFA B PGŽ
Bogdanović Stojan CRO511378 B ALFA B PGŽ
Mandić Robert CRO511426 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Cenov Marina CRO511439 D LOVRAN PGŽ
Vitezica Lidija CRO511442 D ALFA MACE PGŽ
Jukić Davor CRO511517 B ALFA TEAM PGŽ
Milinković Sanja CRO511842 D ALFA MACE PGŽ
Ivičević Robert CRO511846 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Travalja Eugen CRO511849 C GLAMOUR PGŽ
Žugaj Silvan CRO511856 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Muždeka Vlado CRO511859 A ALFA PGŽ
Predovan Mario CRO511865 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Blažić Neven CRO511883 A ALFA PGŽ
Vincan Đani CRO511884 B KRNJEVO PGŽ
Androić Dražen CRO511889 B KRNJEVO PGŽ
Tomašev Tedi CRO511892 B KRNJEVO PGŽ
Stjepanović Sanjin CRO511911 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Bečić Ibrahim CRO512121 A ALFA PGŽ
Tomljenović Tomislav CRO512122 B ROMANO SPARTANCI PGŽ
Grubiša Robert CRO512135 C FIUME PGŽ
Fućak Joško CRO512540 C FIUME PGŽ
Valjan Boris CRO512553 C FIUME PGŽ
Žurić Luka CRO512577 B DM 2 PGŽ
Dukić Danko CRO512578 A TEAM 666 PGŽ
Host Enio CRO512579 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Hrvatin Aleks CRO512587 J nema ekipu - PGŽ PGŽ
Kučić Nataša CRO512755 D PHOENIX PGŽ
Lizačić Tomislav CRO512763 B SATURN PGŽ
Šurlina Petar CRO512764 A TEAM 666 PGŽ
Matković Slaven CRO512772 B ROYAL ADRIATIC PGŽ
Pekić Dario CRO512774 B MAXBET PGŽ
Badurina David CRO512776 B NADIR PGŽ
Cavedoni Gaetano CRO512784 B MAXBET PGŽ
Mišljenović Veselin CRO512785 B ROYAL ADRIATIC PGŽ
Jurković Karlo CRO512786 B ROYAL ADRIATIC PGŽ
Kodrić Bartol CRO512794 B NADIR PGŽ
Baljak Ante CRO512798 B JACK PGŽ
Živković Hrvoje CRO512800 B JACK PGŽ
Pušeljić Mladen CRO512803 C NADIR PGŽ
Mladar Dalibor CRO512804 B MAXBET PGŽ
Jelić Siniša CRO512826 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Momić Miroslav CRO512827 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Modrić Siniša CRO512832 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Tambolaš Kristijan CRO512834 B ALFA B PGŽ
Mavrić Dario CRO512846 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Lerga Renato CRO512847 A DM 1 PGŽ
Crnoja Ivo CRO512853 B ZLATNA KUNG FU PANDA GZ
Selimbegović Goran CRO512867 A ALFA PGŽ
Ban Marin CRO512870 B KRNJEVO PGŽ
Zdjelar Siniša CRO512876 C GLAMOUR PGŽ
Gorupić Tomislav CRO512898 B NADIR PGŽ
Lovrić Dino CRO512900 A TEAM 666 PGŽ
Car Maro CRO512901 C TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Car Dalibor CRO512907 A TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Alaburić Tomislav CRO512912 B JACK PGŽ
Kršanac Milan CRO515136 B RAPIDO PGŽ
Stipinović Špiro CRO515139 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Kosmić Alen CRO515140 B RAPIDO PGŽ
Petričević Marija CRO515141 D ROMANO DARK PGŽ
Troskot Nera CRO515142 D DM ŠTRIGE PGŽ
Cunjak Alen CRO515145 B ROYAL ADRIATIC PGŽ
Marijanović Stjepan CRO515146 B ROYAL ADRIATIC PGŽ
Bedenik Zoran CRO515157 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Dujić Vladimir CRO515165 A ALFA PGŽ
Josipović Nikica CRO515167 A PSK PRESS PGŽ
Imeraj Destan CRO515169 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Dinov Goran CRO515174 B ALFA B PGŽ
Šorić Mario CRO515181 B RAPIDO PGŽ
Zrinšćak Damir CRO515188 A DM 1 PGŽ
Barić Ivan CRO515191 B ČRNI MAČIĆ PGŽ
Paić Đani CRO515225 A GIM KRIMEJA PGŽ
Mustapić Zeljko CRO515239 C DM RIBARI PGŽ
Preradović Slavko CRO515250 C ROMANO DARK PGŽ
Miliša Marko CRO515251 C ROMANO DARK PGŽ
Blatančić Ivica CRO515252 C ROMANO DARK PGŽ
Ferenčak Mateo CRO515256 B RAPIDO PGŽ
Bistre Davor CRO515268 C LOVRAN PGŽ
Bistre Radivoj CRO515269 B LOVRAN PGŽ
Maršanić Paulo CRO515274 A NEW SCHOOL PGŽ
Pađen Mario CRO515280 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Miklavec Bojan CRO515281 B ROMANO DESPERADOS PGŽ
Lukić Dario CRO515285 C ČRNI MAČIĆ PGŽ
Janjetić Adriano CRO515295 B LOVRAN PGŽ
Sirotnjak Ervin CRO515297 B LOVRAN PGŽ
Bistre Branka CRO515299 D LOVRAN PGŽ
Rukavina Slaven CRO515309 B RAPIDO PGŽ
Zelenović Goran CRO515311 A DM 1 PGŽ
Mijatović Davor CRO515317 B DM 2 PGŽ
Miloš Marko CRO515319 C GLAMOUR PGŽ
Vrbić Josip CRO515321 A KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Grbac Dominik CRO515323 C DM RIBARI PGŽ
Špalj Anton CRO515334 B GROBNIK 1 PGŽ
Ljubas Hrvoje CRO515338 B GROBNIK 1 PGŽ
Franović Drazen CRO515340 B GROBNIK 1 PGŽ
Brdar Leo CRO515341 B GROBNIK 1 PGŽ
Tatalović Ratko CRO515347 C GIM BITANGE PGŽ
Vuković Mladen CRO515358 B JACK PGŽ
Pinezić Marko CRO515362 B NADIR PGŽ
Blažević Željko CRO515376 A ROMANO TIFFANY PGŽ
Reljac Filip CRO515387 B GROBNIK 1 PGŽ
Tomljanovic Sanjin CRO515398 B KLAPA NEVERA S KVARNERA PGŽ
Đukes Bogdan CRO515399 B TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Pekić Ana CRO515402 D PHOENIX PGŽ
Bistre Davor CRO515403 J LOVRAN PGŽ
Bistre Frane CRO515404 J LOVRAN PGŽ
Omerdić Leonard CRO515419 C ROMANO SPARTANCI PGŽ
Vičić Raul CRO515423 B TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Kučić Dean CRO515441 B TEAM 666 PGŽ
Pravdić Dragan CRO515449 A PSK PRESS PGŽ
Klić Boris CRO515453 C OLD SCHOOL - PGŽ PGŽ
Fučak Antonio CRO515455 A NEW SCHOOL PGŽ
Beslać Zorica CRO515456 D DM ŠTRIGE PGŽ
Abramović Matthias CRO515458 B MAXBET PGŽ
Jovanović Luka CRO515461 B LOVRAN PGŽ
Sliško Alen CRO515464 A NEW SCHOOL PGŽ
Čabrijan Ivana CRO515466 D NEW SCHOOL PGŽ
Strizić Dino CRO515467 A TEAM 666 PGŽ
Šimac Natalija CRO515468 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Antonić Igor CRO515480 C GLAMOUR PGŽ
Diklić Goran CRO515481 C ROVINJ DARTERS IŽP
Jagodić Toni CRO515488 C GIM BITANGE PGŽ
Krekman Tomislav CRO515492 C SATURN PGŽ
Frković Robert CRO515495 A TEAM 666 PGŽ
Pivovarov Dario CRO515498 C ROMANO DARK PGŽ
Matošović Luka CRO520009 B THUNDER IŽP
Gržentić Marko CRO520017 B ROČ IŽP
Radolović Lino CRO520025 B MARČANAC IŽP
Parčić Alesandro CRO520045 C NOVA IŽP
Ruggero Franko CRO520046 C ROVINJ DARTERS IŽP
Ikić Nenad CRO520055 B MARČANAC IŽP
Murić Dean CRO520064 C LUPOGLAV IŽP
Zečić Denis CRO520081 B XXX TURRIS TAR IŽP
Štokovac Damir CRO520086 C VRH 396 IŽP
Rabar Milovan CRO520093 C ROVINJ DARTERS IŽP
Cindrić Predrag CRO520101 B NOVA IŽP
Kušče Martin CRO520108 B XXX TURRIS TAR IŽP
Bosich Davide CRO521155 B THUNDER IŽP
Sponza Valter CRO521157 B THUNDER IŽP
Vodopija Igor CRO521170 C VRH 396 IŽP
Gobo Mario CRO521172 B RUDAR IŽP
Miletić Igor CRO521177 C RUDAR II IŽP
Tenčić Mateo CRO521178 B RUDAR IŽP
Černeka Mirjan CRO521185 B IPS C PROMOTION IŽP
Grbac Valdi CRO521202 B ROČ IŽP
Rabak Sebastijan CRO521206 B ROČ IŽP
Prodan Vinko CRO521533 C IPS C PROMOTION IŽP
Vlah Igor CRO521535 B XXX TURRIS TAR IŽP
Martinčić Roland CRO522055 B THUNDER IŽP
Dobrović Albert CRO522179 B ROČ IŽP
Matković Doris CRO522180 C VRH 396 IŽP
Družeta Paolo CRO522188 B MARČANAC IŽP
Ćalić Marko CRO522190 B MARČANAC IŽP
Nemarnik Elvis CRO522191 B ROČ IŽP
Krulčić Miro CRO522195 B ROČ IŽP
Černeka Robert CRO522347 C VRH 396 IŽP
Radolović Ivan CRO522360 B MARČANAC IŽP
Čakarun Dražen CRO522508 C RUDAR II IŽP
Altin Patrik CRO522517 B XXX TURRIS TAR IŽP
Popović Denis CRO522525 C MARTEL IŽP
Milić Darko CRO522527 B MARTEL IŽP
Knežević Igor CRO522529 B PRVI BPŽ
Mrkaljević Amir CRO522534 B XXX TURRIS TAR IŽP
Diminić Mario CRO522537 B RUDAR IŽP
Ikač Slobodan CRO522546 C NOVA IŽP
Dujlović Dejan CRO522547 B VRSAR IŽP
Šugar Ivan CRO522553 B FAŽANA IŽP
Belas Marko CRO522554 B FAŽANA IŽP
Buršić Mišel CRO522566 B FAŽANA IŽP
Vretenar Siniša CRO522569 B VRSAR IŽP
Benazić Dean CRO522570 B THUNDER IŽP
Ikić Elvis CRO522573 B MARČANAC IŽP
Čurčić Danilo CRO522575 B ROVINJ DARTERS IŽP
Bolonović Luka CRO522576 B MARČANAC IŽP
Životski Dejan CRO522581 C MARTEL IŽP
Buršić Kristijan CRO522586 B FAŽANA IŽP
Grgorović Kristijan CRO522587 B FAŽANA IŽP
Šojat Lovro CRO530013 C TEAM 777 PGŽ
Novak Silvio CRO422712 A PAUK
Skorup Katarina CRO213164 D DIOKLECIJAN* SDŽ
Skračić Tamara CRO213167 D AS* SDŽ
Šakić Ivan CRO442852 B PETRINJA 2 SMŽ
Koluvek Marinko CRO442854 B JAGERBAR SMŽ
Medvedec Goran CRO422713 B LUNA VŽ
Bičanić Marko CRO017374 B KUM GZ
Remenarić Miroslav CRO017383 B KOCKA TERAPIJA GZ
Steković Zoran CRO017384 C BULLDOG YOUNG TEAM GZ
Škegro Miroslav CRO017385 C JABUKA DIAMANTE GZ
Buturac Hrvoje CRO017386 B BULLDOG GZ
Krešo Tomislav CRO017393 C SRETNA DJECA GZ
Plukavec Vladimir CRO017394 C SRETNA DJECA GZ
Čičak Matej CRO017396 A SESVETE SESVETE GZ
Mršić Dario CRO017397 C SRETNA DJECA GZ
Barišić Željko CRO017400 C DINAMO GZ
Davidović Gordan CRO017403 B BULL BUZIN GZ
Đurđan Damir CRO017405 C BULLDOG CBM GZ
Mikša Josip CRO017406 B SPARTA GYM GZ
Nikšić Darko CRO017407 C SPARTA GYM GZ
Hudak Marko CRO422714 A TIP TOP
Petek Dominik CRO422718 A OKTAN 3
Božić Robert CRO422719 A OKTAN 3
Ružić Saša CRO422720 A OKTAN 3
Lenčić Valentino CRO422721 A OKTAN 3
Lopatić Karlo CRO112658 A VIKTORIJA ZGŽ
Mihoviljac Marinko CRO470242 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Stupljanec Mihajlo CRO470243 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Spudić Marin CRO470244 C CAFFE BAR INDEX KAŽ
Bižić Neven CRO470246 C KUTAK KAŽ
Cestar Damir CRO522597 C MARTEL IŽP
Milanković Branislav CRO522603 C MARTEL IŽP
Bartolić Danijel CRO017418 A HAMLET BBF DARTS TEAM GZ
Polonijo Željko CRO515515 B TEAM 999 IKARPLAST PGŽ
Gašparuš Siniša CRO515523 C DM RIBARI PGŽ
Kursar Mustapić Zrinka CRO515524 D DM RIBARI PGŽ
Klić Mihael CRO515528 B GROBNIK 1 PGŽ
Maljković Danijel CRO515546 B NEPTUN PGŽ
Bračun Ines CRO515550 D DM ŠTRIGE PGŽ
Kranjec Denis CRO490174 B CORONA KZŽ
Hren Ivica CRO490175 B PK STUBICA KZŽ
Vidak Josip CRO442858 B PETRINJA 2 SMŽ
Latinčić Zoran CRO442860 B ŠPORT 2 SMŽ
Hajduković Čedomir CRO442861 B ŠPORT 2 SMŽ
Kljajić Ivica CRO017426 B DARTS ANGELS GZ
Matković Branko CRO213187 A POSEJDON 2 SDŽ
Jurišić Krešimir CRO213188 A ST-DARTS SDŽ
Hlačar Ivan CRO470250 C JOKER KAŽ
Ruggero Daniel CRO522604 C ROVINJ DARTERS IŽP
Videc Miljenko CRO422725 A PAUK
Predovan Andrej CRO515559 J nema ekipu - PGŽ PGŽ
Laslavić Josip CRO515674 B SATURN PGŽ
Birčić Antea CRO213681 D MEXICO* SDŽ